DR. İBRAHİM KOÇ KLİNİĞİ

Bütüncül Estetik

Dr. İbrahim Koç Kliniği

DR. İBRAHİM KOÇ KLİNİĞİ

Ameliyatsız Estetik, Anti - Aging ve İntegratif Tıp alanında hizmet sunmaktadır.

Bütüncül Estetik

Kliniğimizde Uygulanan Bütüncül Estetik anlayışı ile, Güzellik kavramını alışılmışın ötesine taşıyoruz. Öncelikle cilt dolgusu, botoks veya lazer tedavisi gibi anında sonuç veren ameliyatsız modern teknikleri, daha uzun süreli sonuçlar sağlamak için vücudu ve cildi desteklemede bütünsel bir yaklaşımı kullanıyoruz.

Kliniğimizin Bütünsel Estetik anlayışımız,  bir bozulmanın altında yatan iç nedenlerini vurgulayarak,  cildin durumuna ilişkin  genel bakış ,  genç ve daha doğal bir görünümün nasıl korunacağına dair vücudun iç dengelerine ait bilgilendirmeler sağlaması nedeniyle benzersizdir.

Estetik ve integratif tıp kliniğimiz cildinizin kontrol ve bakımlarınızı yaptırırken, bütüncül tıp protokolleri ile de iç sağlığınızı da kontrol etmenizi önerir. Bu, yöntem cildinizde bozulmanın temel nedenini duygu-düşünce-organ düzeyinde belirleyebilir ve tekrarlayan cilt sorunlarınızın arkasındaki dengesizlikleri düzeltebilir.

Bütünsel Estetik bir trend değildir ve bugüne kadar duyduğunuz klasik güzellik protokollerine hiç benzemez. Son derece etkili ameliyatsız estetik prosedürlerin, enerji biliminin, antik ve kadim tıbbın bütüncül vücut anlayışının birleşimine dayanır.

Yöntem Kliniğimizde çok uzun yıllardır bütüncül tıp ve ameliyatsız estetik üzerinde çalışmalar yapan Lisanslı Medikal Estetik Hekimi ve Akupunktur Uzmanı Dr.İbrahim KOÇ tarafından uygulanmaktadır.Ciltte daha genç bir görünüm elde etme,  sorunların hızlı çözümü ve kalıcılığa odaklanmaktadır.

Estetik tıp sanatında, küçük bir dokunuş çok şeyi değiştirebilir.